מערכות אזעקה לבית ולעסק

כל מה שרציתם לדעת על

מערכות אזעקה לבית ולעסק

(קוויות, אלחוטיות, טרנדים וכו')

בעבר הותקנו מערכות אזעקה רק בבתי עסק ובבתיהם של בעלי אמצעים, אולם היום ניתן להתקין מערכות אלה בעלות נמוכה כך שכל משק בית יכול להצטייד במערכת אזעקה לאבטחת ביתו.
אנו בעידן תקשורת, בעלי ניסיון רב בהתקנת מערכות אזעקה המותאמות באופן אישי לכל לקוח בהתאם לתקציבו. אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה הזכות להגן על ביתו ועל משפחתו, כך שתוכלו ללכת לישון בראש שקט בידיעה שאתן מוגנים ובטוחים בביתכם.

התקנה נקייה

עד כה התקנת מערכות אזעקה הייתה מלווה בקדיחה בקירות, פעולה היוצרת רעש ולכלוך רב ולרב פוגמת באסתטיקה של הבית, אולם הודות לטכנולוגיות חדשות ניתן להתקין מערכות אזעקה אלחוטיות בעבודה שקטה ונקייה, ללא פגיעה בשגרת החיים בבית.

טכנולוגיות מתקדמות

ניתן להתאים את המערכת לצרכי המשתמש הודות לטכנולוגיות חדשות אשר התווספו לעולם האזעקות.
ניתן להגדיר שבמקרה של פריצה מערכת האזעקה תזעיק באופן מידי את שירותי הביטחון או שתחייג למכשירי הטלפון של בני הבית.
ניתן לשלב במערכת האזעקה גם מערכת צילום והקלטה שיתעדו את הנעשה במקרה של פריצה וכך תוכלו לבדוק ולדעת בדיוק מה התרחש, או לזהות את הפורץ.

מערכת אזעקה קווית

מערכת אזעקה קווית היא מערכת אותה כדאי להתקין כבר בזמן בניית הבית, כיוון שהמערכת עוברת בתוך הקירות. התקנת המערכת בדיעבד, במבנה בנוי עלולה ליצור לכלוך ולהראות כתוספת מאוחרת.

מבחינת התועלת, אין הבדל רב בין המערכת הקווית לאלחוטית – ההבדל העיקרי הוא המחיר. מערכת אזעקה קווית תעלה משמעותית פחות ממערכת אלחוטית ולכן אם באפשרותכם לתכנן מראש ולהתקין את המערכת במהלך בניית או שיפוץ הבית, תוכלו לחסוך. בנוסף ישנם כמה גלאים אשר קיימים בגרסה הקווית אך טרם יוצרו בגרסה האלחוטית.

מערכת אזעקה אלחוטית

גדולתה של מערכת זו היא העובדה שאין צורך לחצוב בקירות קיימים על מנת להתקין אותה. אם תרצו להוסיף למבנה קיים אזעקה, זו האופציה הפשוטה והנקייה יותר – אולם כפי שהוזכר קודם, מערכת זו יקרה יותר מהמערכת הקווית.

מערכת זו מתחבר לחשמל ולקו הטלפון הביתי וניתן לפזר גלאים בכל רחבי הבית ללא קדיחות מיותרות.

בסופו של דבר כל מקרה נבדק לגופו, אנו מתאימים לכל לקוח את המערכת שתתאים לו בתקציב שיתאים לו.

 

שנדבר על איזו מערכת מתאימה לכם?

תודה שיצרת קשר.

נחזור אליך בקרוב

אפשר גם לחייג: