מערכות בית חכם

כל מה שרציתם לדעת על

מערכות בית חכם

בית חכם הינו בית בו אשר ניתן לשלוט בו בצורה חכמה, זאת אומרת ניתן לבצע פעולות באמצעות שימוש ברשת ביתית. ניתן לשלוט בבית דרך מערכת סגורה או דרך רשת האינטרנט. לשם התקנת מערכת זו יש לבצע התאמה של מערכת החשמל בבית.

מה מאפשר לנו הבית החכם?

ניתן להגדיר באמצעות המערכת שלל פעולות אוטומטיות, כמו השקיה בשעה מסוימת או בהתאם לתנאי תאורה / גשם, הפעלה קבועה של דוד חשמלי או של מיזוג האוויר וכו'.
ניתן לשלוט במערכת התאורה, התריסים, ניתן להתחבר גם למערכת האזעקה ולשלוט בה.
כיום ישנם גם מכשירים חשמליים המתחברים למערכת החכמה כמו קומקום, מדיח או תנור.

שליטה במערכת החכמה

ישנן מערכות חכמות המופעלות על ידי תוכנה והפעולות מוגדרות על ידי קוד. מערכות אלה מאפשרות לבצע פעולות מתוחכמות יותר בצורה שלא תדרוש התערבות של המשתמש.
אופציות פשוטות יותר הן שליטה במערכת דרך לוח בקרה, דרך שלט או דרך הטלפון החכם.
הודות לאפשרות לשלוט במערכת מהטלפון החכם תוכלו, להדליק ולכבות את המזגן או הדוד מרחוק, תוכלו לוודא שהתנור כבוי כשאתם אינכם בבית ותוכלו להתחבר למערכת האזעקה במקרה הצורך.

חסכון בעלויות החשמל והמים

בעזרת המערכת תוכלו ללמוד את אופן השימוש שלכם בחשמל ובמים ובכך לדעת במה ניתן לחסוך, בנוסף העובדה כי ניתן תמיד כבות את מכשירי החשמל, או המזגן והדוד מרחוק מונעת ימים בהם נשכח מכשיר חשמלי דולק כל היום בבית ריק.

ניתן להתקין גלאי רעש, תנועה או נפח ברחבי הבית וכך לחסוך עוד יותר, למשל – תאורה תידלק רק כאשר מישהו נכנס אל החדר, וברגע שהחדר ריק התאורה תיכבה בצורה אוטומטית.

אבטחה

לאנשים רבים קיים חשש כי מיקום מצלמות ברחבי הבית וחיבורן לרשת האינטרנט מאפשרת לגורמים זרים לחדור לפרטיות שלנו. אולם לא כך הדבר, מערכות הבית החכם יושבות על ענן מאובטח בעל הצפנה גבוהה. בכל כניסה לענן יש צורך בהקלדת סיסמה ואימות על מנת להגן את המידע הפרטי שלכם.

רוצים להפוך את הבית לחכם?

תודה שיצרת קשר.

נחזור אליך בקרוב

אפשר גם לחייג: