סטרימר

סטרימר

המכשיר הקטן שחוסך אלפי שקלים בהוצאות

תשלום קבוע לחברת כבלים או לווין הינה עול כלכלי על רבים מאיתנו, חברות אלה גובות מאות שקלים בכל חודש עבור שירות שקיים ברשת האינטרנט. כיום, ערוצים רבים מאפשרים צפייה ישירה של התכנים שלהם, בצורה נוחה דרך אתרי האינטרנט שלהם, והכל כמובן ללא תשלום ובאופן חוקי לחלוטין. לכן אין סיבה להמשיך ולשלם סכומי עתק על שירות שניתן לקבל בחינם.

רבים נרתעים מצפייה בתכנים טלוויזיות דרך האינטרנט כיוון שצפייה דרך מסך המחשב איננה נוחה במיוחד, בעיקר כאשר אנו רוצים לצפות ביחד עם אנשים נוספים.

לשם כך – קיים הסטרימר.

מהו סטרימר (מזרים מדיה)?

סטרימר (או "כונן סרט שוטף" על פי האקדמיה ללשון עברית) הינו מכשיר קטן, בגודל של ממיר כבלים, אשר באפשרותו להתחבר לרשת האינטרנט ולהציג לנו על מסך הטלוויזיה את המדיה הנמצאת על הרשת הביתיות או כל מדיה אחרת ברשת האינטרנט.

שימושיו של הסטרימר

  • ניתן לצפות בסרטים ששמרנו, לסטרימר גישה לקבצים שעל הרשת ובנוסף ניתן לשמור עליו קבצים
  • ניתן לצפות בסרטים וסדרות בצפייה ישירה ברשת האינטרנט
  • ניתן להקשיב ולנגן מוזיקה ששמרנו, מוזיקה מאתרי אינטרנט, או האזנה לרדיו
  • לאחסן ולצפות בתמונות או סרטונים ביתיים

טכנולוגיית הסטרימינג (הזרמת ידע)

סטרימינג הינה טכנולוגיית אינטרנט המאפשרת לנו לצפות בצורה רציפה ואיכותית בתוכן המועבר עלינו דרך הרשת. בדרך זו ניתן לצפות באופן ישיר בקובץ מסוים גם אם הוא איננו נמצא על המכשיר שלנו, אין צורך להוריד לדוגמא סרט מסוים מראש, הסטרימר מוריד את הסרט תוך כדי שאנחנו כבר צופים בו. הדוגמא המוכרת ביותר לאתר העובד על טכנולוגיית הסטרימינג הוא אתר You Tube.

מעוניינים ליהנות מצפייה נוחה בשירותי הטלוויזיה בעלות חד פעמית?

תודה שיצרת קשר.

נחזור אליך בקרוב

אפשר גם לחייג: