לקוחות ממליצים

עידן התקשורת התקינו לנו אינטרקום בבית, עם מצלמה ועם חיבור לאינטרנט. השירות היה מצוין, יוני היה זמין לכל שאלה ומאוד אדיב.
יוסי אלזם
אשדוד
לפני קניית מוצר אני אחד שעושה חריש עמוק מאוד על בעלי המקצוע, השירות, המחיר (שאינו חזות הכל). ואחרי בדיקה עם מכרים וועדי בניין נוספים, בחרנו בעידן התקשורת. מאוד מרוצה מבחירה זאת. השירות מעולה, אדיב. המחיר הוגן בהחלט ומערכת האינטרקום לבניין מצוינת.
עליזה יהודה
ראשון לציון
התקינו אצלנו בבית שלוש מצלמות ומכשיר הקלטה שמחובר לרשת האינטרנט. שירות מצוין.
מתן י
חולון
יש לנו מחסן גדול ומצלמות אבטחה זה דבר חשוב וקריטי מאוד לעסק. השירות של החבר'ה היה מעולה! העבודה על התשתית הקיימת והשדרוג שלה חסכו לי המון כסף. תודה לכם ובהצלחה!
אדיר דנה
יבואן צעצועים, איזור הדרום
השירות שקיבלנו הוא התקנה של קודן לדלת. שירות סבבה לגמרי. יוני והבחור הנוסף היו מאוד נחמדים. נתנו לי אחריות לעבודה. אמליץ תמיד.
משה לוגסי
רחובות
בשיחה הראשונה קיבלנו את האפשרויות השונות למערכת הצילום לבניין שלנו. בנוסף נתנו לנו גם את העלות הכספית (שהייתה זהה גם כשהגיע. בלי הפתעות ותוספות). העבודה הייתה מדויקת ומקצועית, כולל דגש לפרטים קטנים שאפילו אני לא חשבתי. עבודה נקיה. צוות טוב מאוד שאני כבר ממליץ עליכם באמונה.
יצחק כהן
איזור הדרום
השירות שקיבלנו הוא הוספת מצלמות למערכת קיימת בבית. יוני היה מקצועי, ופתר לנו בעיות שהיו קיימות במערכת הישנה (שנרכשה בעבר ממקום אחר). הזמינות גם אחרי הסגירה והתשלום הם דבר חשוב מאוד. היה נעים לעבוד עם הצוות. ממליצים עליהם בחום.
שולי א
איזור השפלה
"ברצוני לציין לטובה את יוני ועידן, מדובר בשני חבר'ה רציניים, הגיעו אלינו לבית, נתנו לי הצעה מאוד משתלמת שהייתה בגובה הצעה אחרת רק על הציוד ללא התקנה. הגיעו אחרי שלושה ימים להתקנת מערכת אזעקה, אני מאוד מרוצה וכבר המלצתי עליהם לחברים."
אלינור סייר
תל אביב